Het laatste nieuws van Men- en Rijvereniging  Westerkwartier

Hieronder de laatste 5 Facebook berichten

Het was een zeer zonnige en gezellige dag in Tolbert🌞

1 rubriek enkelspan:
3 Ulex v. Stal Oet Roon, Jan Jans
98. Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
108. Gerard v.h Zijlsterland, Henri Lap

2 rubriek enkelspan:
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje, Jan Jans
53. Maurice v.d Bokkelaeren, Marten Dijkhuizen

Finale enkelspan:
3. Ulex rv. Stal Oet Roon, Ilse Niesing
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje, Jan Jans
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer

Dames Finale:
3. Ulex rv. Stal Oet Roon, Ilse Niesing
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer
108. Gerard v.h Zijlsterland, Marieke Lap

Tandem Nederlands kampioen
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje,
Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
55. Bylanda v.d. Helling
Gustaaf v.d Brandhoeve, Sjoerd Lap
82. Gold v. ‘T Vallaat
Bas v. Florisland, Alberdina de Boer

Dubbelspan
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje,
Dolce Vita v. Stal Valentino, Jan Jans
55. Bylanda v.d. Helling
Gustaaf v.d Brandhoeve, Sjoerd Lap
52. Makker v.d Koerberg
Maurice v.d Bokkelaeren, Marten Dijkhuizen

Tijdschema Ch Tuigen op zondag 15 juli bij de HJC manege te Tolbert info:

12.00 uur Opening
12.10 uur Shetlanders Enkelspannen (1) Noord NL Kampioenschap
12.25 uur Kleine limiet Tuigpaarden
12.40 uur Shetlanders Enkelspannen (2) Noord NL Kampioenschap
12.55 uur Limietklasse Fries ras
13.10 uur Kamp. Noord NL Enkelspan Shetlanders
13.25 uur Grote limiet Tuigpaarden
13.40 uur Damesklasse Fries
13.55 uur Kamp. Noord NL Damesklasse Shetlanders
14.10 uur Ereklasse Tuigpaarden
14.25 uur Ereklasse Fries ras
14.40 uur Huldiging vrijwilliger van Tolbert
14.50 uur Competitie Tuigpaarden
15.05 uur NK Tandem Shetlanders
15.20 uur Kampioenschap Jeugdrubriek Tuigpaarden
15.35 uur Young riders Fries ras
15.50 uur Huldiging paardenman van Tolbert
16.05 uur Show Fries aanspanningen
16.25 uur Kamp. Noord NL Dubbelspan Tuigpaarden
16.40 uur Fries ras onder het zadel
16.55 uur Dubbelspan Fries ras
17.10 uur Dubbelspan Shetlanders

Gisteren zijn er weer een aantal leden naar het zon overgoten Utrecht geweest, voor deelname aan Dag voor het aangespannen paard.

Rubriek 1 enkelspan
1 Ulex v. Stal oet Roôn, Ilse Niesing
2 Candoo v.d. Pony Hoeve, Marianne Sintnicolaas
3 Goliath v. Boeicop, Martine Bruijnes
4 Gustaaf v.d. Brandhoeve, Sjoerd Lap
5 Zara v. Stal Maasland, Judith Vonk
6 Dylona v.h. Zijlsterland, Thomas Lap
7 Xilly, Marleen Bos

rubriek 2 enkelspan
1 Valentino v. Florisland, Ieka Boer
2 Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
3 Anouk v. Boeicop, Martine Bruijnes
4 Filomena v. Stal 't Bogerdje, Jan Jans
5 Beezie van 't Heut Nicole Lubbe
6 Bylanda v.d. Helling, Sjoerd Lap
7 Gerard v.h. Zijlsterland, Marieke Lap

dames enkelspan
1 Ulex v. Stal oet Roôn,Ilse Niesing
2 Valentino v. Florisland, Ieka Boer
3 Anouk v. Boeicop, Janny Bruijnes
4 Dolce Vita v. Stal Valentino, Anne Vleeming
5 Goliath v. Boeicop, Martine Bruijnes
6 Gustaaf v.d. Brandhoeve, Rika Lap
7 Zara v. Stal Maasland, Judith Vonk
8 Beezie van 't Heut, Nicole Lubbe
9 Xilly, Marleen Bos
10 Bylanda v.d. Helling, Marieke Lap
11 Cwiencie van de Lindervelde, Bianca Koerts

Schoonstegeheel gewonnen door Ieka Boer

Gefeliciteerd allemaal

Ons zomer concours is dit jaar op zondag 15 juli, in samenwerking met tuigers en Friezen.