Het laatste nieuws van Men- en Rijvereniging  Westerkwartier

Hieronder de laatste 5 Facebook berichten

Indoor wedstrijddag te Tolbert
Op zaterdag 3 november 2018 wordt de jaarlijkse indoor van de Men- en Rijvereniging Westerkwartier in de H.J.C. Manege in Tolbert gehouden.
Inschrijven is mogelijk voor de volgende rubrieken:

1. Dressuur onder het zadel / bixie
2. Dressuur aangespannen
3. Dressuur aan de lange teugel
4. Agility
5. Tandem
6. Enkelspannen voor de showwagen (telt mee voor de landelijke competitie)
7. Enkelspannen voor dames (met een extra prijs voor het schoonste geheel)
8. Enkelspannen voor de showwagen voor nieuwelingen
9. Dubbelspannen (telt mee voor de landelijke competitie)
10. Boerenaanspanning
11. Bestgaande rijpony zonder galop
12. Bestgaande rijpony met galop

Er wordt gereden volgens het wedstrijdreglement en competitiereglement van het NSPS. Deelnemende pony’s moeten zijn ingeschreven in het veulenboek, stamboek of sportregister van het NSPS. Rubrieken vinden alleen doorgang bij voldoende deelname.

Het inschrijfgeld voor de rubrieken 1 t/m 4 bedraagt € 3,– per start per rubriek en indien er voor KNHS winstpunten (alleen mogelijk voor rubriek 1 en 2) wordt gereden € 6,00 per start per rubriek.

Graag bij opgave vermelden in welke klasse er wordt gestart en of er voor winstpunten wordt gereden. Indien er voor winstpunten wordt gereden dan de daarvoor benodigde bescheiden opsturen naar info@mrwesterkwartier.nl.
Het inschrijfgeld voor de rubrieken 5 tot en met 12 deze indoor € 3,– per start per rubriek.

Opgave t/m 1 oktober 2018. Aanmelding sturen naar: info@mrwesterkwartier.nl

Het was een zeer zonnige en gezellige dag in Tolbert🌞

1 rubriek enkelspan:
3 Ulex v. Stal Oet Roon, Jan Jans
98. Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
108. Gerard v.h Zijlsterland, Henri Lap

2 rubriek enkelspan:
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje, Jan Jans
53. Maurice v.d Bokkelaeren, Marten Dijkhuizen

Finale enkelspan:
3. Ulex rv. Stal Oet Roon, Ilse Niesing
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje, Jan Jans
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer

Dames Finale:
3. Ulex rv. Stal Oet Roon, Ilse Niesing
96. Valentino v. Florisland, Ieka Boer
108. Gerard v.h Zijlsterland, Marieke Lap

Tandem Nederlands kampioen
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje,
Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
55. Bylanda v.d. Helling
Gustaaf v.d Brandhoeve, Sjoerd Lap
82. Gold v. ‘T Vallaat
Bas v. Florisland, Alberdina de Boer

Dubbelspan
33. Filomena v. Stal ‘t Bogerdje,
Dolce Vita v. Stal Valentino, Jan Jans
55. Bylanda v.d. Helling
Gustaaf v.d Brandhoeve, Sjoerd Lap
52. Makker v.d Koerberg
Maurice v.d Bokkelaeren, Marten Dijkhuizen

Facebook photo

Tijdschema Ch Tuigen op zondag 15 juli bij de HJC manege te Tolbert info:

12.00 uur Opening
12.10 uur Shetlanders Enkelspannen (1) Noord NL Kampioenschap
12.25 uur Kleine limiet Tuigpaarden
12.40 uur Shetlanders Enkelspannen (2) Noord NL Kampioenschap
12.55 uur Limietklasse Fries ras
13.10 uur Kamp. Noord NL Enkelspan Shetlanders
13.25 uur Grote limiet Tuigpaarden
13.40 uur Damesklasse Fries
13.55 uur Kamp. Noord NL Damesklasse Shetlanders
14.10 uur Ereklasse Tuigpaarden
14.25 uur Ereklasse Fries ras
14.40 uur Huldiging vrijwilliger van Tolbert
14.50 uur Competitie Tuigpaarden
15.05 uur NK Tandem Shetlanders
15.20 uur Kampioenschap Jeugdrubriek Tuigpaarden
15.35 uur Young riders Fries ras
15.50 uur Huldiging paardenman van Tolbert
16.05 uur Show Fries aanspanningen
16.25 uur Kamp. Noord NL Dubbelspan Tuigpaarden
16.40 uur Fries ras onder het zadel
16.55 uur Dubbelspan Fries ras
17.10 uur Dubbelspan Shetlanders

Gisteren zijn er weer een aantal leden naar het zon overgoten Utrecht geweest, voor deelname aan Dag voor het aangespannen paard.

Rubriek 1 enkelspan
1 Ulex v. Stal oet Roôn, Ilse Niesing
2 Candoo v.d. Pony Hoeve, Marianne Sintnicolaas
3 Goliath v. Boeicop, Martine Bruijnes
4 Gustaaf v.d. Brandhoeve, Sjoerd Lap
5 Zara v. Stal Maasland, Judith Vonk
6 Dylona v.h. Zijlsterland, Thomas Lap
7 Xilly, Marleen Bos

rubriek 2 enkelspan
1 Valentino v. Florisland, Ieka Boer
2 Dolce Vita v. Stal Valentino, Ilse Niesing
3 Anouk v. Boeicop, Martine Bruijnes
4 Filomena v. Stal 't Bogerdje, Jan Jans
5 Beezie van 't Heut Nicole Lubbe
6 Bylanda v.d. Helling, Sjoerd Lap
7 Gerard v.h. Zijlsterland, Marieke Lap

dames enkelspan
1 Ulex v. Stal oet Roôn,Ilse Niesing
2 Valentino v. Florisland, Ieka Boer
3 Anouk v. Boeicop, Janny Bruijnes
4 Dolce Vita v. Stal Valentino, Anne Vleeming
5 Goliath v. Boeicop, Martine Bruijnes
6 Gustaaf v.d. Brandhoeve, Rika Lap
7 Zara v. Stal Maasland, Judith Vonk
8 Beezie van 't Heut, Nicole Lubbe
9 Xilly, Marleen Bos
10 Bylanda v.d. Helling, Marieke Lap
11 Cwiencie van de Lindervelde, Bianca Koerts

Schoonstegeheel gewonnen door Ieka Boer

Gefeliciteerd allemaal

Facebook photo

Ons zomer concours is dit jaar op zondag 15 juli, in samenwerking met tuigers en Friezen.