Rubriek 1: aangespannen dresuur

klasse B       
 1  Patrick  Gerda Nienhuis 198pnt 
 2  Vulcan van de Eekhouts    Jille Groeneveld   194pnt 
 3

 Oneill van het Groenewoud

 Aukje Groeneveld   

182pnt 

 4  Wonder van de Eekhouts  Jille Groeneveld 180pnt
 5  Yvenhoe van Carpe Diem  Lily Tromp 179pnt
 6  Peggy van 't Vallaat  Anna Marie Dijk 166pnt
 7  Toto van het Woldzicht  Aukje Groenveld uitgesl.
 klasse L      
 1  Shinji van Stal Wainum Wisholt   Sandra Horenga  190pnt 
 2  Uvito van't Hoendiep  Sandra Horenga  186pnt 
 3  Rex van Florisland  Ieka Boer 186pnt 
 4  Valentino van Florisland  Ieka Boer 170pnt 
 5

 Narco van Schillig

 Sandra Horenga  168pnt 

Rubriek 2: dressuur onder het zadel

 1             Maurice van de Bokkelaeren       Amber Wierenga      145pnt 
 2  Kristel van de Dol   Noah Gerritsen    136pnt
 3  Wonder van de Eekhouts  Sander Groeneveld  136pnt 
 4  Sylfinde v.d. Helling  Thomas Lap  111pnt 

Rubriek 3: dressuur aan de lange teugel

 1             Patrick   Gerda Nienhuis              123pnt 
 2  Zire van 't Hoendiep     Lisette Horenga 117pnt
 3  Uvito van 't Hoendiep            Ineke Horenga 110pnt

Rubriek 4: enkelspan voor de showwagen

 1             Rex van Florisland  Ieka Boer  
 2  Shinji van Stal Wainum Wisholt             Sandra Horenga         
 3  Yvenhoe van Carpediem  Johny Jans
 4  Makker van de Koerberg  Gerdien Dijkhuizen
 5  Blacky van de Stoommolen  Sjoerd Lap  
 6  Urly Rose van de Aroshoeve  Marjo van Lieshout
 -  Sylfinda v.d. Helling  Marieke Lap

Rubriek 5: enkelspan voor de showwagen

 1           

 Valentino van Florisland

 Ieka Boer             
 2  Uvito van 't Hoendiep  Ineke Horenga  
 3  Kristel van de Dol  Alberdina de Boer 
 4  Yodocus Xander v.d. Aroshoeve            Monique Jonker
 5  Silvester v.d. Koerberg  Maarten Dijkhuizen
 6  Drost van Everkinge  Sandra van der Veen 
 7  Polydor v.d. Olle Dijck  Sietze Nikolaas
 -  Tristan v.d. Stationshoeve  Leon Kazemier

Rubriek 6: enkelspan voor de showwagen

 1             Jimmy van de Spoorlijn  Ieka Boer                  
 2  Wando van Stal 't Hurske                       Johan Lap
 3  Peggy van 't Vallaat  Anna Marie Dijk 
 4  Narco van Schillig  Sandra Horenga
 5  Maurice v.d. Bokkelaeren  Gerdien Dijkhuizen
 6  Gloriant van Veldzicht  Johny Jans
 7  Rylanda v.d. Helling  Rika Lap

Rubriek 7: tandems voor de showwagen

 1             Maurice v.d. Bokkelaeren/Makker v.d. Koerberg     Maarten Dijkhuizen         
 2  Artist van Geldersoord / Blacky v.d Stoommolen    Sjoerd Lap
 3  Yvenhoe van Carpe Diem / Goriant van Veldzicht          Henk Hut

Rubriek 8: dubbelspan voor de showwagen

 1             Maurice v.d. Bokkelaeren/Makker v.d. Koerberg   Maarten Dijkhuizen      
 2  Yvenhoe van Çarpe Diem/Goriant van Veldzicht  Henk Hut
 3  Artist van Geldersoord/Blacky v.d. Stoommolen  Sjoerd Lap
 4  Rex van Florisland/Jimmy v.d. Spoorlijn  Ieka Boer

Rubriek 9: vaardigheid

 1     Drost van Everkinge  Sandra van der Veen  3 strafpnt. 
 2  Rex van Florisland   Ieka Boer  9 strafpnt.
 3  Blacky v.d. Stoommolen   Marieke Lap  12 strafpnt 
   Kristel van de Dol   Jan Louwes   12 strafpnt.
 4  Wando van Stal 't Hurske   Johan Lap   18 strafpnt.
 5  Artist van Geldersoord  Sjoerd Lap   19 strafpnt. 
 6  Shinji van Stal Wainum Wisholt  Sandra Horenga   21 strafpnt. 
 7  Blacky v.d. Stoommolen   Leon Kazemier  27 strafpnt.
   Kristel van de Dol   Alberdina Boer  27 strafpnt. 
 8  Valentino van Florisland  Ieka Boer  30 strafpnt.
 9  Uvito van 't Hoendiep   Ineke Horenga  33 strafpnt.
 D  Yodocus Xander van de Aroshoeve  Monique Jonker
 D  Urly Rose van de Aroshoeve  Marjo Jonker  
 D  Rylanda van de Helling  Rika Lap  
 D    Lisette Horenga  

Onder alle deelnemers werd een ponydeken verloot. De deken werd aangeboden door Epplejeck. De gelukkige winnaar van deze deken is Amber Wierenga.