BINNENKORT DE VOLLEDIGE UITSLAG VAN HET CONCOURS 2009

Enkelspannen rubriek 1

  1. 62: Shinji van stal Wainum Wisholt
  2. 43: Drost van Evekinge
  3. 24: Sunny Girl van de Sanjesreed
  4. 62: Winnetou van Carpe Diem
  5. 82: Kristel van de Dol
  6. ---: Vosita van de Westerdijk
  7. 95: Makker van de Koerberg

Enkelspannen rubriek 2

  1. 98: Gloriant van Veldzicht
  2. 75: Rex van Florisland
  3. ---: Rosita van de Fossemalaan
  4. 66:
  5. 23: Peggy van't Vallaat
  6. 56: Blacky van de Stoommolen
  7. 27: Silvester van de Koerberg
  8. ---: Vitalis van de Veldhoeve

Enkelspannen rubriek 3

  1. 37: Wando van Stal 't Hurkske
  2. 78: Uvito van't Hoendiep
  3. 53: Maurice van de Bokkelaeren
  4. 83: Berry van Stal Evenbelt
  5. 63: Dustin van Carpe Diem
  6. ---: Inchallah van de Vijzel
  7. ---: Spirit van't Kibbelveen
  8. 81: Horrinda van de Helling

Finale Noord Nederlands Kampioenschap Enkelspan


Noord Nederlands Kampioen Enkelspan: Gloriant van Veldzicht

  1. 98: Gloriant van Veldzicht
  2. 53: Maurice van de Bokkelaeren
  3. 75: Rex van Florisland
  4. 37: Wando van Stal 't Hurkske
  5. 78: Uvito van't Hoendiep
  6. 92: Shinji van Stal Wainum Wisholt
  7. 83: Berry van Stal Evenbelt
  8. ---: Rosita van de Fossemalaan
  9. 43: Drost van Evekinge

Rubriek Nieuwelingen

  1. Valentino van Florisland
  2. Yvenhoe van Carpe Diem

Nederlands Kampioenschap Tandem


Nederlands Kampioen Tandem: Maurice en Makker

  1. Maurice en Makker
  2. Gloriant en Neal
  3. Artist en Blacky
  4. Winnetou en Dustin
  5. Rosita en Spirit
  6. Kristel en Berry

Dames rubriek 1

  1. 98: Gloriant van Veldzicht
  2. 23: Peggy van't Vallaat
  3. 75: rex van Florisland
  4. ---: R-tje van Stal Wainum Wisholt
  5. ---: Spirit van't Kibbelveen
  6. 66: Narco van Schillig

Dames rubriek 2:

  1. 53: Maurice van de Bokkelaeren
  2. 82: Kristel van de Dol
  3. 63: Dustin van Carpe Diem
  4. ---: Rosita van de Fossemalaan
  5. 78: Uvito van't Hoendiep
  6. 81: Horrinda van de Helling

Finale Dames

  1. 98: Gloriant van Veldzicht
  2. 53: Maurice van de Bokkelaeren
  3. 75: Rex van Florisland
  4. 63: Dustin van Carpe Diem
  5. 82: Kristel van de Dol
  6. 23: Peggy van't Vallaat

Dubbelspannen rubriek 1

  1. Maurice en Makker
  2. Vitalis en Spirit
  3. Shinji en Uvito
  4. Gloriant en Yvenhoe

Dubbelspan rubriek 2

  1. Artist en Blacky
  2. Inchallah en R-tje
  3. Rosita en Vosita
  4. Berry en Kristel
  5. Winnetou en Dustin

Finale Dubbelspannen

  1. Maurice en Makker
  2. Artist en Blacky
  3. Rosita en Vosita
  4. Inchalla en R-tje
  5. Vitalis en Spirit

Boerenaanspanning

  1. --3: Inchallah en R-tje
  2. 55: Artist, Blacky en Horrinda
  3. --5: Vitalis van de Veldhoeve
  4. 37: Wando van Stal 't Hurkske