Nederlands Kampioen Tandem 2017 Sjoerd Lap.

Uitslagen outdoor 1 juli 2017

Rubriek 1: Enkelspannen

3 Ulex v. Stal oet Roôn 041106294 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Ilse Niesing

92 Shinji v. Stal Wainum Wisholt 020821328 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Sandra Horenga

85 Candoo v.d. Pony Hoeve 091159173 Stamboek

Rijdster: Marianne Sintnicolaas

56 Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijder: Sjoerd Lap

70 Beezie v.’t Heut 081149246 Stamboek KR.ABOP-B

Rijdster: Nicole Lubbe-Bos

54 Dylona v.h. Zijlsterland 101174174 Stamboek KR.

Rijdster: Marieke Lap-de Vletter

30 Goliath v. Boeicop 131198775 Stamboek

Rijdster: Martine Bruijnes

80=8 Winner v.d. Stationshoeve 051117409 Stamboek

Rijder: Leon Kazemier

 

Rubriek 2: Enkelspannen

96 Valentino v. Florisland 041105743 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijdster: Ieka Boer

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Rijder: Sjoerd Lap

33 Filomena v. Stal ’t Bogerdje 121192034 Stamboek

Rijder: Jan Jans

59 Anouk v. Boeicop 071140784 Stamboek KR.

Rijdster: Martine Bruijnes

8=5 Theo v. Stal Westerwolde 030823526 Stamboek

Rijder: Leon van Leur

108 Gerard v.h. Zijlsterland 131197729 Stamboek

Rijder: Henri Lap

71 Velvet v.d. Winterdijk 041103435 Stamboek SPORT-A

Rijder: Dick Bos

80=9 Exilia v. Noordstee 111181311 Stamboek

Rijder: Leon Kazemier

 

Rubriek 3: Nieuwelingen

7 Dylona v.h. Zijlsterland 101174174 Stamboek KR.

Rijder: Thomas Lap

10 Goldy v. ’t Vallaat 131197315 Veulenboek

Rijdster: Alberdina de Boer

 

Rubriek 4: Finale enkelspan voor de showwagen

96 Valentino v. Florisland 041105743 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijdster: Ieka Boer

3 Ulex v. Stal oet Roôn 041106294 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Ilse Niesing

85 Candoo v.d. Pony Hoeve 091159173 Stamboek

Rijdster: Marianne Sintnicolaas

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Rijder: Sjoerd Lap

59 Anouk v. Boeicop 071140784 Stamboek KR.

Rijdster: Martine Bruijnes

33 Filomena v. Stal ’t Bogerdje 121192034 Stamboek

Rijder: Jan Jans

92 Shinji v. Stal Wainum Wisholt 020821328 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Sandra Horenga

56 Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijder: Sjoerd Lap

 

Rubriek 5: Bestgaande rijpony

1 Kristel v.d. Dol 950116215 Stamboek IBOP-C

Amazone: Elise de Boer

5 Yvenhoe v. Carpe Diem 061127494 Stamboek ABOP-B.SPORT-A

Amazone: Madelon Oosterhuis

 

Rubriek 6: Nederlands Kampioenschap Tandem

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijder: Sjoerd Lap

97 Dolce Vita v. Stal Valentino 101173466 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Yvenhoe v. Carpe Diem 061127494 Stamboek ABOP-B.SPORT-A

Rijdster: Ilse Niesing

71 Velvet v.d. Winterdijk 041103435 Stamboek SPORT-A

Ricky v.d. Winterdijk 010819053 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijder: Dick Bos

76 Kristel v.d. Dol 950116215 Stamboek IBOP-C

Bas v. Florisland 081149615 Veulenboek

Rijdster: Alberdina de Boer

 

Rubriek 7: Ruiters Bixie

1 Kristel v.d. Dol 950116215 Stamboek IBOP-C

Amazone: Elise de Boer

5 Yvenhoe v. Carpe Diem 061127494 Stamboek ABOP-B.SPORT-A

Amazone: Madelon Oosterhuis

4 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Amazone: Noël Lap

 

Rubriek 8: Enkelspan gereden door dames

NOORD NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP ENKELSPAN GEREDEN DOOR DAMES

3 Ulex v. Stal oet Roôn 041106294 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Ilse Niesing

96 Valentino v. Florisland 041105743 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijdster: Ieka Boer

85 Candoo v.d. Pony Hoeve 091159173 Stamboek

Rijdster: Marianne Sintnicolaas

56 Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijdster: Sandra van der Veen

59 Anouk v. Boeicop 071140784 Stamboek KR.

Rijdster: Martine Bruijnes

92 Shinji v. Stal Wainum Wisholt 020821328 Stamboek PRESTATIE

Rijdster: Sandra Horenga

70 Beezie v.’t Heut 081149246 Stamboek KR.ABOP-B

Rijdster: Nicole Lubbe-Bos

108 Gerard v.h. Zijlsterland 131197729 Stamboek

Rijdster: Marieke Lap-de Vletter

38 Ricky v.d. Winterdijk 010819053 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijdster: Marleen Bos

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Rijdster: Rika Lap

 

Winnares van het schoonste geheel:

38 Ricky v.d. Winterdijk 010819053 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijdster: Marleen Bos

 

Rubriek 9: Dubbelspannen voor de showwagen

NOORD NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP DUBBELSPAN

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijder: Sjoerd Lap

71 Velvet v.d. Winterdijk 041103435 Stamboek SPORT-A

Ricky v.d. Winterdijk 010819053 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijder: Dick Bos

30 Anouk v. Boeicop 071140784 Stamboek KR.

Goliath v. Boeicop 131198775 Stamboek

Rijdster: Martine Bruijnes

33 Filomena v. Stal ’t Bogerdje 121192034 Stamboek

Dolce Vita v. Stal Valentino 101173466 Stamboek PRESTATIE.SPORT-AA

Rijder: Jan Jans

76 Goldy v. ’t Vallaat 131197315 Veulenboek

Bas v. Florisland 081149615 Veulenboek

Rijdster: Alberdina de Boer

 

Rubriek 10: Boerenaanspanning

Op de eerste plaats eindigde nr 55:

55 Bylanda v.d. Helling 081152550 Stamboek KR.

Gustaaf v.d. Brandhoeve 131199243 Stamboek

Rijder: Sjoerd Lap

 

54 Dylona v.h. Zijlsterland 101174174 Stamboek KR.

Rijder: Thomas Lap

6 Jimmy v.d. Spoorlijn 940805657 PRESTATIE

Rijdster: Ieka Boer